A wiec. Założyłam bloga na ktorym bedzie opowiadanie o One Direction. na początek dodam zwiastun jeszcze nie wiem kiedy rozdziały będą dodawane 1 raz w tygodniu kiedy będę miała czas jeśli dam rade to wcześniej. Mam nadzieje że wam sie spodoba, komentujcie.;) Jakbyście mieli jakieś pytania piszcie śmiało odpowiem.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz